Пропагандистський сюжет на російському державному телебаченні про те, що за загибель сина, який воював в Україні, сім’я окупанта отримала гарний новий автомобіль, викликав жваву реакцію в соцмережах.

Британський журналіст Френсіс Скарр з ВВС, який займається моніторингом російських ЗМІ, звернув увагу на таке дикунство  у своєму дописі у Twitter.

“Ви не змогли б такого вигадати. Вчора російське державне телебачення показало сюжет про несподівані “плюси” втрати сина в Україні. Ви можете купити Ладу з компенсацією від держави!” — написав він.

Пост також поширили в соцмережі Reddit. Багато хто прокоментував це з гірким сарказмом. Однак один користувач написав: “Ніщо матеріальне не замінить втрачену дитину. На жаль, я сам це знаю з власного досвіду”.

У пропагандистському репортажі на каналі “Росія 1” показано, як батьки убитого російського солдата на новій “Ладі” їдуть на кладовище, де похований їхній син.

У повідомленні йдеться про те, що батьки придбали автомобіль на гроші, отримані від держави після смерті сина.

“На згадку про сина ми купили нову гарну машину”, — розповідає батько загиблого Олексія, який, начебто, все життя мріяв мати таку машину. У репортажі йдеться, що покупка машини за так звані “гробові гроші” — це “унікальна допомога для сімей загиблих».

“Перша дорога сім’ї з новою машиною — на кладовище”, — цинічно зауважили на телеканалі “Росія 1”.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*