Ірина Венедіктова, усунена від посади генерального прокурора вчора, вперше прокоментувала своє звільнення. Вона заявила, що «не може і не збирається сперечатись із думкою чи рішенням президента».

Про це вона написала у своєму Фейсбуці.

Вона зазначила, що «була призначена на посаду вже бувши відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки серйозно подорослішала».

«Не можу уявити, що подібні питання можуть вирішуватися кулуарно, без висловлення взаємної поваги, не по-діловому, так би мовити. Іншими словами, як тільки завершиться стадія «врегулювання» ситуації, що склалася, в адекватному і зрозумілому для всіх сторін ключі, я дам вичерпний коментар», – додала Венедіктова.

Вона зазначила, що має чим пишатися на займаній посаді: «я продемонструвала гарні результати роботи, мені вдалося об’єднати юридичну, професійну, кримінально-процесуальну світову еліту навколо проблем України в інтересах України».

«Розмови на подібні теми в цьому колі людей – це без емоцій, не на фоні дешевих чуток, дивлячись всім співрозмовникам в очі. Якщо відповідна постанова буде зареєстрована в стінах українського парламенту, я ні на секунду не задумаюсь і прибуду на звіт до народних обранців», – пообіцяла генпрокурор.

Венедіктова резюмувала, що не може і не збирається сперечатись із думкою чи рішенням президента – «президент у своєму праві приймати рішення, в тому числі обговорюване зараз. Процедура звільнення Генпрокурора всім добре відома, іншої нема, інша не передбачена законом»

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 20 минут

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*