У Міністерстві оборони Російської Федерації продовжують вигадувати про опорні пункти та склади Збройних Сил України, які начебто розташовані у цивільних об’єктах.

Таким чином Росія хоче виправдати ймовірні удари по українських містах.

Про це йдеться у зведенні Міноборони РФ.

Під загрозою ворожих обстрілів перебувають:

  • м. Соледар Донецької області. У Кремлі вигадали, що там нібито обладнано опорний пункт ЗСУ, у підвалі розміщено склад боєприпасів, а на прилеглій території – важке озброєння.
  • м. Харків. У Міноборони РФ видумали, що на нижніх та верхніх поверхах, дахах багатоквартирних житлових будинків по вулиці Пушкінській «українськими озброєними формуваннями» обладнано позиції великокаліберних кулеметів та розрахунків ПЗРК, а також склади боєприпасів.
  • м. Одеса. Як привиділося у Кремлі, що начебто на території школи № 100 (вул. Верненська) підрозділи ЗСУ розмістили бронетехніку, важку артилерію та РСЗВ, по периметру навчального закладу виставили блокпости, підходи до установи заміновані, але місцеве населення про це навмисне не повідомлено.
  • м. Слов’янськ. У Росії вигадали байку, що нібито у соціальному притулку для дітей «Паруса Надії» (вул. Серафимовича) «бойовики націоналістичних формувань обладнали казарму та опорний пункт»
Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 21 час

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*