Споживачі газу почали отримувати від «Нафтогазу України» рахунки з нарахованими боргами за спожитий у травні та червні газ – борги нараховані навіть тим, хто вже заплатив за газ попередньому постачальнику газу.

Платіжки за червень та травень вже розміщені в особистому кабінеті споживача на сайті Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» – дочки НАК «Нафтогаз України».

З 1 травня майже 9 мільйонів домогосподарств були переведені від облгаззбутів, які працювали під брендом «Твій Газзбут», до «Нафтогазу України».

Проблема з нарахуванням боргів зумовлена тим, що з 1 травня понад 10 мільйонів домогосподарств, які до травня купували комірне в облгаззбутів, які працювали під брендом «Твій Газзбут», пов’язаній з Дмитром Фірташем, були автоматично переведені до так званого постачальника «останньої надії» (ПОН). Його функції виконує Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» – дочка НАК «Нафтогаз України».

Але з огляду на те, що «Нафтогаз» на початку червня не надав платіжки своїм новим клієнтам, останні помилково продовжували сплачувати попередньому постачальнику газу, сподіваючись, що кошти будуть автоматично переведені на рахунок нового постачальника. Але цього не сталося, тому тепер «Нафтогаз» нараховує борги за вже сплачений газ.

Споживач може звернутися до свого попереднього постачальника з письмовою заявою на повернення цих коштів. Заява може бути написана у довільній формі, але обов’язково повинна містити ПІБ, місце проживання громадянина, суть заяви, дату та підпис. Разом із заявою необхідно надати копію паспорта, ідентифікаційного коду, квитанції про помилкову оплату та банківську довідку з реквізитами карткового рахунку. Банківську довідку можна легко сформувати автоматично у мобільному додатку банку, вона обов’язково має містити номер рахунку у форматі IBAN. Переважно заяви надаються при особистому зверненні клієнта до постачальника, натомість деякі постачальники пішли назустріч клієнтам і приймають їх звичайною або електронною поштою (фотокопію). Чи є така опція — рекомендуємо уточнювати у конкретного постачальника.

 

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*