Російські окупаційні війська переважають у кількості артилерії, але не мають такого рівня високоточного озброєння як ЗСУ.

Про це у інтерв’ю ТСН розповів військовий експерт, заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь.

«Якщо казати про кількість артилерії, то звісно Росія переважає. У них тисячі артилерійських систем, які вони сконцентрували в тому числі на Донбасі. Але якщо говорити про високоточну артилерію, надсучасну артилерію, як HIMARS, то у росіян немає такого рівня озброєння, і я думаю, що вже не буде. Звісно Україна зараз переважає російську армію в цьому сегменті. HIMARS – це унікальна зброя, яка може давати унікальні можливості. При визначенні точних координат цілей противника, можна знищити будь-що з відхиленням один метр. І це означає, що і командні пункти, і системи протиповітряної оборони, і лінії постачання, і склади з боєприпасами можуть знищуватися високоточно, швидко як тільки буде отримана інформація про координати цих цілей», — сказав він.

Самусь також додав, що Росії нічим збивати HIMARS.

«Це ракети, які теоритично можна збивати, але у росіян немає такої протиповітряної оборони, яка могла би знищувати ці ракети. Залізний купол може збивати такі ракети. Він є у Ізраїлю, США, але не у росіян. Російські протиракетні комплекси не мають такої змоги. У всякому разі, до цього часу не відомі випадки, коли українські удари HIMARS були нейтралізовані російським ППО», — зазначив експерт.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 12 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2772Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*