Маріонетковий голова окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що кількість туристів, які відвідали Крим за червень, виявилася на 40% меншою за аналогічний торішній показник.

Про це повідомляє Інтерфакс.ру.

«По червню ми брали динаміку, аналізуючи тільки колективні засоби розміщення, без приватного сектору, – 815 тисяч відпочиваючих. Порівняно з минулим роком – менше на 40%, з 2019-м – тільки на 12%. Розуміємо, що сезон повноцінно не відбувся», – визнав Аксьонов.

Кремлівський ставленик сподівається, що туристична логістика в окупованому Криму зміниться наступного року – «через відкриття курортів у Херсонській та Запорізькій областях».

«Наступний рік буде іншим. Я впевнений, буде відкрито курорти в Херсонській, Запорізькій областях, інших областях України. Крим буде транзитним регіоном, інші регіони приєднаються до процесу. Сама логістика турпотоків зміниться наступного року. Це вже буде інша реальність, інші виклики, але впевнений, що ми з ними впораємося», – заявив Аксьонов.

Глава Ростуризму Зарина Догузова вважає, що падіння турпотоку не буде критичним і не перевищить 30%, але, за прогнозами, «туристів» у Крим приїде на 30-50% менше, ніж у 2021 році. Також вона впевнена, що Кримський півострів у перспективі 5-10 років має «стати еталонним, якісним, сучасним цілорічним курортом, який нічим не поступатиметься найкращим світовим аналогам».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*