Членкиня Палати представників США від Республіканської партії Вікторія Спартц, яка минулого тижня попросила президента США Джо Байдена перевірити «російські зв’язки» глави Офісу президента України Андрія Єрмака, випустила нову заяву щодо очільника ОП.

«Київ має краще підтримувати свою героїчну армію, а пан Єрмак – піти у відставку», – ідеться у заяві, опублікованій на її сайті 11 липня.

Конгресвумен, розмірковуючи про свободу, розповіла, що «виросла в умовах диктатури».

«Я надаю великого значення тим, хто готовий ризикувати життям заради свободи. Саме тому наші військові та ветерани завжди будуть для мене пріоритетом номер один», – продовжила вона.

Спартц заявила, що за час повномасштабного вторгнення РФ, яке розпочалося 24 лютого, відвідала Україну шість разів, зустрічалася з жителями різних міст та військовослужбовцями.

Вона стверджує, що надихнулася силою і рішучістю захисників України, але була розчарована, коли дізналася, що «замість того, щоб визнати своїх військовослужбовців та розпочати загальнонаціональні зусилля щодо їхньої підтримки, Київ з Андрієм Єрмаком при владі грає у політику».

«Окрім того, Київ, схоже, має гроші на відновлення інфраструктури, яка не є життєво необхідною, але не має грошей на підтримку солдатів, наприклад, на давно обіцяне житло для бійців антитерористичної операції 2014 року з окупованих територій. На жаль, замість того, щоб відповісти на запитання, які я порушила минулого тижня, пан Єрмак почав проти мене наклепницьку кампанію. Багато американців і європейців уже давно відчувають серйозні побоювання щодо Єрмака. Якби пан Єрмак був державним діячем, як людина з уже сумнівною репутацією, він пішов би у відставку цієї зими після того, як запевнив українське керівництво, що жодного нападу з боку Росії не станеться, що знизило готовність України. Однак ніколи не пізно вчинити правильно», – додала вона.

Спартц каже, що після того, як вона вперше озвучила свої побоювання, «маріонетки Єрмака» звинуватили її у бажанні отримати політичну вигоду. Імен таких «маріонеток» вона не назвала, але зазначила, що такі заяви можуть робити лише особи, які не розуміють політики загальних виборів у США.

«У цьому немає жодної політичної вигоди, але це правильний вчинок. Після того, як я деякий час намагалася вирішити це питання всередині країни, я порушую його публічно через велику стурбованість. Мало того, дехто припускає, що додатковий нагляд може затримати постачання зброї українським військовим. Навпаки, нинішня відсутність нагляду є фактором, що сприяє затримкам, а належний нагляд і логістика лише збільшать швидкість та ефективність», – додала вона.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 5 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*