П’ятий президент Петро Порошенко побував на передовій на південному напрямку і передав захисникам військове спорядження.

«Проїхав по селу — не залишилося жодної цілої хати. Прямо в стінах стирчать залишки ракет. Російські дрони намагаються робити коригування вогню. Активно присутні засоби радіоелектронної боротьби», — написав Порошенко.

За його словами, Збройні сили України потребують нашої спільної підтримки — на дрони, засоби радіоелектронної боротьби та інше.

«Знову ніяких сенсацій, як зазвичай ми привозимо військові вантажі на фронт. Що привезли сьогодні? Наші військові попросили літню уніформу, і ми її сьогодні привезли. Ми привезли комунікаційне обладнання, генератори тощо», — додав Порошенко.

Загалом, наголошує він, у підрозділи на південному напрямку сьогодні передали допомоги більш ніж на мільйон гривень.

«90% наших втрат — від артилерії. Сьогодні нам треба знайти і привезти засоби радіоелектронної боротьби, в тому числі і проти російських БПЛА «Орлан», і дрони для кращої координації з артилерією, і контрбатарейні засоби. Все для того, щоб «боги війни» — артилерія, щоб новітні системи дронів в чіткій координації мали достатню кількість боєприпасів, достатню інформацію, куди стріляти, і знищували ворога», — резюмував політик.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 13 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2772Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*