На п’ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну стало очевидно, що РФ планує анексувати Харківську область.

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Російський окупаційний уряд у Харківській області продемонстрував населенню новий прапор для окупаційного режиму із зображенням російського імператорського двоголового орла та символів з Харківського герба XVIII ст.

«Використання окупаційним урядом Харківської області образів і риторики імперської Росії, чітко вказують на анексію… і це підкріплює попередню оцінку ISW про те, що Кремль має більш широкі територіальні цілі, ніж захоплення Донецької та Луганської областей або навіть утримання півдня України», – відзначають аналітики.

Крім того, як повідомляють аналітики, підтримувана Росією окупаційна влада Харківської області заявила, що Харківська область є «невід’ємною частиною російської землі», вказуючи на те, що Кремль, ймовірно, має намір анексувати частину або всю Харківську область.

ISW зазначає, що 9 липня російські війська не отримали підтверджених територіальних здобутків біля міста Харкова, але продовжували спроби ймовірних руйнівних атак, щоб перешкодити українським контратакам.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*