Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович вважає, що війна в Україні точно завершиться впродовж 2,5 років. Якщо йдеться про активні бойові дії, то їхні терміни завершення — ще більш оптимістичні, впевнений Арестович.

Такий новий прогноз Арестович зробив під час розмови з російським адвокатом, правозахисником та журналістом Марком Фейгіним.

«За 2,5 роки ми розберемося з цією проблемою. З активними бойовими діями, я думаю, ще швидше. Ще раз повторю важливу думку. Російська армія втратила можливості в Україні досягати хоч якихось завдань. Втративши ці можливості, армія РФ зосередила 50% від усього угруповання. Так саме зосередження та переїзд — це дуже великі витрати, проблеми, втрати та час. Час, коли йде західне озброєння і ми створюємо резерви», — сказав Арестович.

Радник голови ОП зауважив, що російська армія на окремих ділянках фронту уже не має сил та ресурсів для боротьби.

«Нюанс такий, раніше вони могли на окремих напрямках боротися, їм вистачало сил та ресурсів. Зараз їм потрібно зосереджувати війська, знімаючи їх з інших ділянок фронту. Це дуже погана, безперспективна війна для них», — підкреслив він.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*