Повернення українського прапора на острів Зміїний – більше, ніж просто символ.

Чотири з гаком місяці тому капітан російського крейсера «Москва» запропонував українським захисникам скласти зброю та прийняти поразку. І?

А далі все сталося так, як і має бути з російською ордою. Чотири місяці по тому немає ані крейсера «Москва», ані капітана. Над легендарним островом знову майорить український прапор.

Усе, що змогло зробити російське Міноборони, щоб заглушити крик диванних підрозділів Z-орди, – виплюнути фейк про «знищення» нашої групи… літаками ВКС Росії.

Звичайно, це частина того ж списку «перемог», як і тричі «знищена» авіація, системи ППО, М777 та HIMARS – віртуальний світ російського пропагандистського «успіху».

Ба більше, хочу загострити увагу на прямому зізнанні «російських генералів». Вони відверто кажуть, що немає жодних інших цілей війни, крім однієї: полювати на українців і пробувати їх убивати. Літаками, ракетами, гарматами. Навіть на острові, з якого вони (росіяни) втекли, бо це був жест доброї волі. Тобто вбивство кожного українця – і є єдина мета Російської Федерації.

Правда ж сьогодні така проста: Збройні сили України мають жорстко викидати російських убивць з української землі. І робити це монотонно й повсякчас, максимально збільшуючи втрати «живої сили» ворога.

Хоча чи можуть «мертві» (а росіяни у будь-яких сенсах – мертвий народ) бути живими? Така ж доля чекає й на інші окуповані території. Питання в одному – достатній кількості зброї.

Над цим і працюємо.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*