В Україні загинули троє добровольців із Бразилії, які боролися з російськими окупантами. Серед них – колишня актриса, модель і зоозахисниця Таліта До Валле, яка стала жертвою ракетного удару РФ по Харкову 30 червня.

Як передає ВВС, 39-річна Таліта приєдналася до захисників України як доброволець і працювала в структурах, які забезпечують ЗСУ. Попередньо, в момент удару вона ховалася в укритті разом з іншим бразильським добровольцем, колишнім військовослужбовцем Дугласом Буріго.

Внаслідок ворожого удару в бункері почалася пожежа. Жінка задихнулася від диму. 40-річний Буріго теж помер: він повернувся до укриття, щоб знайти Таліту і спробувати її врятувати.

Третій загиблий бразилець, за даними місцевих ЗМІ, це Андре Хак Бахі, який брав безпосередню участь у військових діях. Він помер на початку червня.

Видання Daily Mail повідомило, що колишня бразильська модель також була снайперкою та брала участь у гуманітарних місіях по всьому світу. Наприклад, вона воювала проти ІДІЛу в Іраку.

Таліта приїхала до України за три тижні до своєї загибелі. Відомо, що вона вивчала право, пройшла снайперську підготовку, а моделлю й актрисою працювала в юності.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*