Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович прокоментував заяву Генштабу ЗСУ про те, що військовозобов’язані, які планують виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у Територіальному центрі комплектування.

Оприлюднену Генштабом інформацію Арестович назвав усього лише невдалою комунікацією.

Про це він сказав у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним.

«Президент вже виступив і сказав, що «я прошу Генштаб без мене таких рішень не ухвалювати». Він так м’яко, делікатно нагадав, що він тут – верховний головнокомандувач. І завтра доповідає міністр оборони, начальник Генерального штабу і головком щодо цієї ініціативи. У виправдання їх можу сказати, що така норма справді існує в законі України від 92-го року. І вони просто розписали цю норму так, як вона є. Тому що це стосується обліку військовозобов’язаних в умовах війни. Інша справа, що з того часу радикально змінилася ситуація. Ну, і сьогодні, очевидно, дуже невдалий день для комунікації. Тому що кілька спроб комунікації ясності в суспільство не принесли», – розповів радник керівника ОП.

«Мені здається, що все буде переграно в розумні межі. Україна – вільна країна, тут не можна людям нав’язувати, тут треба розмовляти і пояснювати. Тут всі розумні люди, які здатні зрозуміти – там, де справді потрібен облік і контроль, і – там, де ця міра приводять до руйнування соціальних зв’язків та економічних», – додав Арестович.

Він також відповів ствердно на запитання Фейгіна про те, чи ця міра, скоріш за все, не працюватиме.

«Не може бути приймання і способу встановлення на військовий облік, діючи таким способом, який руйнує економіку та соціальні зв’язки. За що ми тоді воюємо, вибачте? Тому, я думаю, президент наведе лад і все стане на свої місця. Вони (Генштаб – ред.) зробили все чесно і точно, згідно з законом України. Проблема в тому, що це приклад невдалої комунікації всього-на-всього. Я думаю, що президент поставить крапку завтра», – висловив думку радник голови ОП.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 10 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*