Відомий російський актор Олексій Панін, який відкрито критикує путінський режим і розв’язану ним злочинну війну в Україні, записав звернення до колег-«мовчунів» у РФ після новин про нещодавні бомбардування Києва та ТЦ «Амстор» у Кременчуці Полтавської області.

Артист поцікавився, чи збираються зірки якось реагувати на всі ці трагедії у сусідній країні.

«Два дні тому бомбили Київ. учора сталася трагедія в Кременчуці. Мій монолог зараз йтиме в порожнечу, але мовчати з цього приводу неможливо. Зараз я говорю про акторів – ви де? Ви вважаєте, що ваш голос нічого не змінить? Як ви з цим живете? Як прокидаєтеся, дивитеся у дзеркало? – почав Панін.

Назвав актор і колег українського походження, які, перебуваючи у Москві, повністю ігнорують події на Батьківщині. Зокрема, він згадав киянок Лідію Вележеву та Ірину Купченко.

«Лідо Вележєва, ти ж завжди кричала, що ти киянка, що українські пісні найкрасивіші. Ти де? Поліна Кутєпова… Де пітерці? Андрій Федорцов, Олексій Нілов… Я розумію, що Михайло Боярський – це кінчена людина. Але ви, хлопці, як ви з цим живете? Ваша країна вбиває людей і ви мовчите? Ірина Петрівна Купченко — ви теж киянка… Я розумію, коли був живий ваш чоловік Лановий, ви не могли напевно відкривати рота і щось говорити… Ірина Петрівна, я не розумію вас», – поділився своїми роздумами знаменитість.

«Ми завели мою резервну сторінку в Instagram. Я виклав відео про те, що розбомбили Кременчук і Київ. Чекаємо на розблокування моєї основної сторінки. І, прямо зараз мені надходить повідомлення, що мою резервну сторінку теж заблокували. Це якась ферма ботів Росії, яка ху**ить, щоб усі люди, які говорять правду, не мали права достукатися до людей… Ви розумієте, наскільки в Росії бояться якоїсь сраної Instagram-сторінки, де людина дозволяє сказати собі хоч слово правди, що одразу блокують? Ви розумієте, наскільки Росія «встала з колін», наскільки у нас все за*бися, що Навального посадили, Нємцова вбили? Хто це зробив? Здрастуйте, Володимире Володимировичу Путін. Я не боюся говорити цю правду, говорити вам в обличчя. Ви – країна, бл*ть, виродків», – висловився артист.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*