Волонтер Сергій Притула, який днями зібрав кошти на 4 «Байрактари» для військових, каже, що деталі купівлі розголошувати не має можливості, зазначив він в ефірі «Єдиного марафону».

Він зазначив, що не хотів зловживати у цьому зборі, бо є інші напрямки, які також потребують фінансових внесків від українців, тому збір саме на «Байрактари» зупинили 24 червня, близько 9 вечора, коли позначка перетнула 600 мільйонів гривень, яких вже вистачить на закупку 4 бортів.

Притула сміється, що тепер візьме купу коштів, поїде до Стамбула і повернеться на «Байрактарах», та насправді ж додає, що підписання угоди буде утаємничуватись і навіть після закупівлі навряд чи зможе про неї розповісти.

Волонтер каже, що дуже важливо, щоб зараз українці розуміли, він не є замінником Міноборони, що волонтери лише підставляють плече. Хоча зазначає, що і у самого є «свої рахунки» з ворогом, адже загинуло вже чимало його друзів, дехто в полоні, а ракета, яка вчора впала на території дитячого садочка в Києві, знищила території, де виховувалась кілька років, зокрема, і його донька. Але зазначає, що «люблю, коли завдання нарізають військові, а не емоції».

Притула розповідає, що долучалися до збору величезна купа людей, донатили величезні суми бізнеси, але згадав історію конкретного благодійника. Під його офісом на нього чекав чоловік, сказав, що хоче віддати кошти саме йому, бо його він бачив в телевізорі.

«- Я з такими грошима по вулиці не ходжу.

— Нема питань, а де лежать?

— Дома.

Я даю охорону. Вони їдуть до дятька додому. Повертається керівник охорони, заходить в офіс і приносить нам 80 тисяч доларів кешом», — пригадує Сергій.

Також він розповів, що і одна із маленьких дівчаток продала своє волосся і гроші віддала на його збір на «Байрактари», Сергій не стимує емоцій, коли згадує про це.

«Цей придурок ботоксний ще не зрозумів, з ким він зарвався. Цей проєкт насправді не про «Байрактари», а щоб ми вірили в те, що разом ми можемо все. Це може стати слоганом, фундаментом національної ідеї» , — каже Притула.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*