Визволення з полону відомої української парамедикині Юлії Паєвської (позивний «Тайра») наробило чимало галасу.

Однак якщо в Україні радісно сприйняли новину про обмін (що є абсолютно природним), то у російських окупантів та їхніх поплічників сталася справжня істерика.

Росіян обурив не стільки сам факт звільнення «нацистки», як те, що за «каламутною схемою» за «Тайру» віддали не окупанта, який «відзначився», а лише сина чеченського «авторитета» – друга Рамзана Кадирова. Хлопець, до того ж є… громадянином України.

“Домовленість була простою: росіяни відпускають в Україну “Тайру”, а Адама наші силовики не чіпають. Рішення не їхати до росії ухвалив син Саїдова, а “депортувати” кудись громадянина України в принципі неможливо”, – стверджує співрозмовник видання OBOZREVATEL.

Цікаво, що у квітні хлопець дав інтерв’ю українському журналісту, в якому заявив, що його ніхто не викрадав. Щоправда, визнав, що на вулиці у нього перевірили документи, а потім супроводжували у безпечне місце.

Син Саїдова вважає, що його могли вбити, щоби зробити сакральною жертвою “бандерівців”.

Ба більше, Адам заявив, що вважає Кадирова та його друзів “заблуканими людьми, які або не знають, що відбувається насправді, або навмисно підставляють свій народ”.

Також хлопець вважає, що “мусульмани повинні йти шляхом Аллаха, а не шляхом Кадирова”.

Наскільки щирим був у своїх словах син Мурадова, судити складно, проте саме це відео останні кілька днів стали репостити російські пропагандисти, шоковані визволенням Юлії Паєвської.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 18 минут

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*