Під Світлодарськом на Донеччині 18 червня було збито штурмовик Су-25 російських окупаційних військ.

Пострілом із переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла» його «приземлили» воїни 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних запорожців.

Нашим воїнам також удалося взяти в полон російського пілота.

Про це у Facebook повідомив український журналіст Юрій Бутусов.

Пілотом виявився майор Повітряно-космічних сил РФ Андрій Володимирович Федорчуков з Владивостока. Під час допиту загарбник зізнався, що він – найманець приватної військової компанії Вагнера. За участь у війні проти України Федорчуков отримував 205 тисяч рублів на місяць.

Льотчик розповів, що ціллю його останньої атаки був опорний пункт Збройних сил України. Раніше окупант також вилітав на бомбардування українських міст.

При собі він мав навігатор американської фірми Garmin і смартфон із програмою ПроНебо (ProNebo). Вони були потрібні для більш точної навігації, ніж та, яку можуть забезпечити бортові навігаційні засоби ПКС РФ.

«У російської авіації великі проблеми з навігацією. Не довіряють своєму Глонассу, все б їм американським користуватися. Цікаво, скільки Гармінів використовується ЗС РФ і чи можуть американці відстежити їх пересування? Це були б цінні дані», – зазначив Бутусов.

Він додав, що полонений найманець Вагнера – це «важливий приз».

«Федорчук дуже сподівається на обмін – він розуміє, що є найманцем, і його можуть не виставити на обмін, і він може постраждати за свої злочини. До «вагнерівців» в Україні особливий рахунок, у цих руки по лікоть у крові, вони фахівці з вбивству мирних жителів», – пише журналіст.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 22 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*