Основними напрямками для вторгнення Білорусі в Україну можуть стати Волинське та Рівненське.

Про це в колонці для НВ написав військовий експерт Олег Жданов.

«Основні напрямки для вторгнення Білорусі в Україну — це може бути Волинське і Рівненське. Думаю, що далі вони не підуть», — зазначив експерт.

Жданов також підкреслив, що Лукашенко буде переслідувати відразу дві мети, вторгаючись в Україну.

«Основна мета цього вторгнення — по-перше, спроба відкрити другий фронт. Щоб ми воювали на два фронти. Будь-який військовий вам скаже, що це дуже важко. Ще ніхто не вигравав війну на два фронти. А друге, і не менш головне завдання — це спроба відрізати Україну від західної допомоги», — заявив Жданов.

Він також підкреслив, що буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні.

«Вторгнення наземного угруповання може відбуватися в напрямку Луцьк-Львів або Рівне-Львів або Рівне-Тернопіль, і буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні. Вторгнення здійснюватиметься військовими колонами, як це робили росіяни в лютому. На Волині та в Рівненській області місцевість така, що особливо в передбойовому порядку не підеш, і вони будуть змушені в колонах висуватися і заходити на територію України», — заявив експерт.

Він також зазначив, що перед вторгненням Білорусь буде обстрілювати Україну ракетами.

«Обов’язково наземному вторгненню передує масований ракетно-авіаційний удар. Потім, за можливості, якщо є досяжність дальності, вступає артилерія, а потім тільки висуваються війська. Але війська вже йтимуть під прикриттям авіації та ракетних військ. У нас є чим «зустрічати» і ракетні війська, і авіацію… Що стосується ракетних військ, то наша система ППО буде намагатися в міру сил і можливостей боротися і з ракетами, що летять з боку Білорусі. Ну, а вже сухопутні війська будуть вирішувати основну долю військ вторгнення», — заявив експерт.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*