Перший заступник глави адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко, якого ЗМІ називають можливим наступником російського диктатора володимира путіна, визнав, що «працював над приєднанням територій» України.

Кирієнко підтверджує, що країна-агресор планує анексувати захоплені та зруйновані військами РФ території, а він керує цим процесом.

«Росії довелося пережити драматичні зміни. І я, працюючи сьогодні над приєднанням нових територій до нашої Батьківщини, як ніхто інший, глибоко розумію: Маріуполь, Мелітополь, Бердянськ, Херсон, Сімферополь та Севастополь це не просто назви», — пише він.

Також можливий наступник путіна пише, що може гарантувати приєднання українських територій «сьогодні, завтра, через десять років».

За його словами, на захоплених українських регіонах агресор хоче провести референдум про анексію, а Кремль цікавлять не лише «землі Донбасу, Новоросії та Тавриди».

Також Кирієнко пише, що окуповані райони «Росія ніколи не залишить».

Кирієнко відвідав Маріуполь, що був частково захоплений окупантами, ще 5 травня.

За словами журналіста Віталія Портникова, ця поїздка демонструвала, що він став кремлівським куратором окупованих територій замість Дмитра Козака.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*