Росія кинула на війну в Україну безліч солдатів із Республіки Дагестан, мешканців якого вважає потенційними сепаратистами. На сьогодні близько двохсот таких окупантів-дагестанців уже стали «вантажем 200».

Про це повідомляють у міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm.

Там перерахували імена загалом 203 ліквідованих військовослужбовців, які були призвані до лав путінської армії із зазначеного регіону.

Ще у березні розслідувачі опублікували статтю «Вантаж 200» їде до Дагестану: Москва відправляє на забій в Україну потенційних сепаратистів.

Наголошується, що відтоді ведеться таблиця зі статистикою ліквідованих загарбників із республіки.

«За даними офіційних некрологів, кількість дагестанців, які загинули за наказом Кремля в Україні за 3,5 місяці, перевалила вже за 200 людей», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Дагестан вважається найбільш сепаратистською та бунтівною республікою у складі РФ. І саме тому Москва «так активно утилізує» дагестанців на цій війні проти України.

«Військова служба в Дагестані – це один із небагатьох варіантів для чоловіків вирватися з того безпросвітного стану, в який увігнали республіку російські чиновники», – пояснюють розслідувачі.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 18 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*