Міністр оборони Олексій Резніков у неділю, 12 червня, повідомив у Facebook, що усунув керівника одного з управлінь Генштабу ЗСУ.

Причиною стала п’яна стрілянина, під час якої ледь не постраждала дитина.

Інцидент стався біля київського ЖК Казка. Чоловік, нібито у нетверезому стані, у військовій формі сперечався з охоронцями, погрожував пістолетом, після чого вистрілив убік.

Як пише LIGA.net, постріл мало не потрапив у дитину. А чоловік у військовій формі на відео схожий на Юрія Боброва – полковника юстиції, начальника управління правового забезпечення Генштабу ЗСУ – начальника юридичної служби ЗСУ.

У результаті Рєзніков наказав приступити до службового розслідування та усунути чиновника Генштабу. За його словами, у діях чоловіка є ознаки не лише дисциплінарного, а й кримінального правопорушення.

Міністр оборони додав: якщо підтвердиться, що через дії співробітника Генштабу був ризик для життя та здоров’я дитини, то все буде зроблено для справедливого покарання.

«Наші воїни стримують орди ворога, кладуть свої життя, щоб у мирних містах діти були у безпеці, наскільки це можливо під час війни з Росією. Коли людина на військовій посаді, маючи погони та одягнена у форму, застосовує свою зброю у спальному районі столиці — буде реакція. Якщо були очікування безкарності — це помилка. Про результати розслідування проінформую після його закінчення», — додав Резніков.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*