Під Санкт-Петербургом 12 червня, в день коли країна-агресорка святкує день Росії, невідомі вивісили плакат, яким відреагували на слова російського президента Володимира Путіна, який порівняв себе з царем Петром I. Йому вказали, що він швидше схожий на німецького диктатора Адольфа Гітлера.

Відео дня Фото плаката опублікував у Twitter російський блогер Рустем Адагамов. Він з’явився у селищі Сіверському.

На плакаті написано: «Ти – не Петро I. Ти – Адольф II».

На виставці «Петро I. Народження імперії» Путін заявив, що Петро I «повертав» Російській імперії землі, і додав, що сам зараз робить те саме. Російський диктатор зазначив, що зараз на долю росіян нібито теж випало «повертати та зміцнювати». За його словами, РФ «справляється з цим».

«Здавалося б, воював (Петро І. – Ред.) зі Швецією, щось відкидав. Нічого не відкидав. Він повертав… Те саме і в західному напрямку, це стосується… його там перших походів. Чого боялися. Повертав, їх зміцнював. Ось що робив. На нашу долю теж випало повертати та зміцнювати. Якщо ми будемо виходити з того, що ці базові цінності становлять основу нашого існування, ми, безумовно, досягли успіху у вирішенні завдань, які перед нами стоять», – сказав глава Кремля.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 18 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*