Селище є курортним, ще минулого року сюди приїжджали на відпочинок люди з усієї України. Та цього літа мешканці потерпають від того, що росіяни ламають двері в їхніх будинках і заселяються туди самі.

Місцеві жителі кажуть, що літо закликало російських окупантів ближче до моря.

У Мелітополі неподалік вони вже зруйнували звичний спосіб життя мешканців. Тепер вирішили, що їм треба окупувати будинки в курортному селищі.

За словами мешканців Кирилівки, російські загарбники поселяються не будь де, а в самому центрі Кирилівки. При цьому вони обирають найкращі будинки. Поки що займають тільки ті, господарі яких виїхали з тимчасово окупованої території. Люди до такого не звикли, тому запитують навіщо розкривати закриті будинки, якщо в селищі достатньо баз відпочинку. Відповідь загарбників напрочуд нахабна. Мовляв, можуть собі дозволити робити, що завгодно. Ще й навіть легенду не полінувались придумати. Буцімто з будинків, розташованих у центрі Кирилівки, їм зручніше ходити на роботу до селищної ради.

Місцеві мешканці не збираються сидіти, склавши руки, а роблять все можливе, щоб протистояти російським загарбникам. Перехоплені українською розвідкою розмови свідчать, що в селищі активізувались партизани, як і на всіх тимчасово захоплених територіях.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 5 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*