У Миколаєві третій місяць поспіль готуються до можливого наступу російських військ на місто. Однак суттєвих змін на лінії фронту, які б вказували що це може статися найближчим часом немає.

Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

За його словами, в місті накопичують війська та будують фортифікаційні споруди для того, щоби вдарити у випадку нападу у відповідь.

«Я не думаю, що щось найближчим часом зміниться. Лінія фронту знаходиться на місці вже приблизно місяць. Вона дещо рухається туди-сюди, але суттєво не змінюється. Вони також окопуються біля Херсона, вони також очікують нападу чи наступу нашої армії», — розповів Сєнкевич.

Він підкреслив, що всі сьогодні очікують змін на фронт і вони настануть, коли дійде летальна зброя дальньої дії зі Сполучених Штатів та країн НАТО.

Також мер оцінив загрозу висадки ворожого десанту в місті.

«Знаєте, під час Другої світової війни висадка десанту могла якимось чином вплинути на перебіг війни. Але сьогодні висадка десанту буде приречена. В Україні загалом та в Миколаївській області зокрема стільки озброєних людей — і вони озброєні не просто автоматами Калашникова, а більш важкою зброєю — тому цей десант попаде як цукор у вулик. Він буде просто знищений», — запевнив Сєнкевич.

Мер Миколаєва додав, що вже були намагання росіян висаджувати десант.

«Потім тут по лісах у Миколаївській області наші мисливці його вполювали і всіх знищили. Цей десант можна скинути або з неба, або підійти з моря. Думаю, обидва випадки розглядаються нашою армією і вона готова зустрічати агресора зі зброєю в руках», — підсумував Сєнкевич.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 14 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2772Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*