Штраф, арешт рахунків чи в’язниця: яке покарання загрожує за ігнор повістки після 16 липня

В Україні набув чинності новий закон про мобілізацію населення. Відповідно, після 16 липня зміняться вимоги до повісток та відповідальність за неявку військовослужбовців. Зокрема до людини можуть бути застосовані різні способи…

Припинити вогонь: Орбан у Києві зробив пропозицію Зеленському

Віктор Орбан під час свого візиту до Києва сказав, що припинення вогню могло б забезпечити прискорення темпу переговорів із Росією. Він назвав причину, через яку висловив цю пропозицію.

Начальник штабу «Азову» Кротевич написав до ДБР заяву на генерала, «який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал»

Начальник штабу бригади «Азов» Богдан Кротевич написав листа до ДБР із закликом відкрити кримінальне провадження проти одного українського генерала, «який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал».

«Не сприймаю і не розумію»: Андрій Єрмак різко відхрестився від Тищенка після скандалу в Дніпрі

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак прокоментував конфлікт Миколи Тищенка та військового у Дніпрі. Він наголосив, що давно перестав розуміти вчинки нардепа і, щобільше, той не вартий звання народного депутата.

Російські воєнкори виють про «котел», в який потрапили окупанти

ЗСУ блокують російські підрозділи на Агрегатному заводі у Вовчанську. За даними російських ЗМІ, окупанти вже два дні марно намагаються розблокувати своїх військових на території заводу.

Проти командування 125 бригади відкрили справу про залишення позицій на Харківщині

У ДБР відкрили справу через те, що командування 125 бригади, 415 окремого стрілецького батальйону, 23 механізованої бригади, 172 окремого стрілецького та інших підрозділів не організували належним чином оборону позицій на…

«Добра воля закінчилася»: російські пропагандисти цинічно висловилися щодо українських військовополонених

Російські пропагандисти в ефірах прямо заявляють, що українських військовополонених вони готові вбивати і що здаватися в полон немає сенсу.

Авторизация
*
*