Українські артилеристи знищили російський арктичний ЗРК Тор-М2ДТ за 25 млн дол., який вважається гордістю оборонпрому Росії.
Про це повідомили у пресслужбі 406-ої окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил ЗСУ.
«Артилеристи окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили гордість російського оборонпрому, «вбивцю байрактарів», арктичний ЗРК Тор-М2ДТ», – йдеться в заяві.
Там також звернули увагу, що такі комплекси має на озброєнні лише 80-та мотострілецька бригада берегових військ північного флоту ВМФ Росії.
Вперше ЗРК Тор-М2ДТ увійшли до України у грудні 2022 року. На комплекс покладалось завдання прикриття російських військ та захист стратегічно важливих об’єктів ворога.
Загалом Росія має на озброєнні 12 комплексів подібної модифікації. Вони працюють в температурному діапазоні до -50 градусів.
Блогер Сергій Стерненко виклав у Мережу відео знищення російського ЗРК.
