Українські артилеристи знищили російський арктичний ЗРК Тор-М2ДТ за 25 млн дол., який вважається гордістю оборонпрому Росії.

Про це повідомили у пресслужбі 406-ої окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил ЗСУ.

«Артилеристи окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили гордість російського оборонпрому, «вбивцю байрактарів», арктичний ЗРК Тор-М2ДТ», – йдеться в заяві.

Там також звернули увагу, що такі комплекси має на озброєнні лише 80-та мотострілецька бригада берегових військ північного флоту ВМФ Росії.

Вперше ЗРК Тор-М2ДТ увійшли до України у грудні 2022 року. На комплекс покладалось завдання прикриття російських військ та захист стратегічно важливих об’єктів ворога.

Загалом Росія має на озброєнні 12 комплексів подібної модифікації. Вони працюють в температурному діапазоні до -50 градусів.

Блогер Сергій Стерненко виклав у Мережу відео знищення російського ЗРК.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 1 месяц

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2870Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*