Виховательці дитячого будинку у Київській області, котра жорстоко побила 9-річну дівчинку, повідомили про підозру у катуванні.
Про це у четвер, 2 лютого, повідомили у пресцентрі Офісу Генерального прокурора, зазначивши, що, згідно з даними слідства було встановлено, що підозрювана за домовленістю з опікуном виконувала обов’язки вихователя у дитячому будинку.
Між жінкою та двома дітьми періодично виникали непорозуміння через те, що останні не дотримувалися встановлених нею правил проживання. Через що вони й піддалися жорстоким приймам «виховання» від старшої жінки.
Зокрема, того дня вихователька покликала 11-річну дівчинку до окремої кімнати закладу і не менше двох десятків разів вдарила її долонями по різних частинах тіла.
На цьому не спинилася і, намагаючись залякати інших вихованців, побила лозиною й 9-річну дівчинку.
Наразі травмовані дівчатка спільно з іншими вихованцями дитбудинку перебувають під наглядом медиків.
«Жінка затримана у порядку ст. 208 КПК України. До суду скеровано клопотання про обрання їй запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюється Фастівським районним управлінням поліції ГУ Нацполіції в Київській області», — розповіли у генпрокуратурі.
Наразі постраждалі дівчатка та ще 17 дітей, які перебували під опікою і проживали у будинку, вилучені і знаходяться у лікарні, де їх оглядають медики.
Про виховательку відомо лише, що це 51-річна киянка. Нині вона перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
