Співачка Софія Ротару вперше відкрито висловилася з приводу війни Росії проти України. Співачка зізналася, що допомагає українським захисникам та їхнім родинам.

На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото з Маршинців Чернівецької області, де вона народилася і виросла.

«Приїхала в місце сили! Тут я народилася, росла, пішла в школу. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття причетності до землі, відчувати зв’язок з тими, хто дав тобі життя, виховав і підтримував у твоїх починаннях. Я рідко пишу, але сьогодні є два приводу. Мій ювілей і дуже важливий день гуманітарної ініціативи, яку я підтримую з перших днів початку повномасштабної війни — «БОН БОКС», — зазначила співачка.

7 серпня співачка відзначає свій 75-й день народження, і вона закликала допомогти шанувальників, «де б вони не знаходилися і якою б мовою не говорили».

«Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, через кілька тижнів після мого Дня народження, ми святкували День Незалежності України! Щоб якомога швидше замість повітряних тривог в кожному будинку, в кожній родині, в кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про любов і мир! Ваша Софія Ротару», — написала Ротару.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*